Inženýr dodavatelské kvality

Co vás čeká

- Hodnotící audity nových dodavatelů
- Plánování kvality dle APQP
- Uvolnění výroby u dodavatele (Run@Rate / 2DP)
- Vzorkování / PPAP, následné ověřování rekvalifikace
- Řešení dodavatelských reklamací
- Ověřování nápravných opatření (8D, jednání, audity)
- Hodnocení dodavatelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost na obdobné pozici
- znalost anglického jazyka slovem i písmem, němčina výhodou
- pokročilá znalost MS Office
- logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
- samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost, komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete mít

- zkušenosti v oblasti automotive

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v moderních nově zrekonstruovaných prostorech
- možnost dalšího odborného vzdělávání
- 13. a 14.plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- místo výkonu práce: Dobranov
- požadovaný nástup ihned nebo po dohodě

Naše výhody

Icon Einkommen

13. a 14. Plat - 2x do roka můžete očekávat mimořádnou mzdu, která přilepší vašemu rodinnému rozpočtu.

Icon Erholungsurlaub

5 týdnů dovolené - Je důležité, abyste si dostatečně odpočinuli. Proto týden dovolené navíc.

Icon flexible Arbeitszeiten

Pití zdarma a příspěvek na stravu - Pro vaše pohodlí zajistíme pití na pracovišti zdarma a také vám přidáme na stravování v závodní kantýně.

Icon Aufstiegsmöglichkeiten

Kariérní růst - V případě, že jste šikovní a máte ambice, tak u nás nemusíte zůstat na původní pozici.

Přihlaste se nyní

Chcete se přidat do našeho týmu? Zašlete nám prosím svůj životopis karriere.cz@jifeng-automotive.com.

Or Nebo vyplňte formulář:

Data Protection