Mistr výroby

Co vás čeká

organizace a plánování směn a činností na daném výrobním úseku
vedení směny v třísměnném provozu, tj. odpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
vyhodnocování základních ukazatelů výkonnosti a efektivity daného výrobního úseku
kontrola docházky, motivace a hodnocení pracovníků
řešení problémů ve výrobě, odstraňování příčin a hledání opatření
zajištění pořádku na pracovišti a dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zajištění pracovních pomůcek a zácviku/školení zaměstnanců
spolupráce s oddělením plánování výroby, kvality, technologie

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
základní znalost Zákoníku práce pro oblast svěřené práce
orientační znalost plánování výroby
znalost a schopnost vyhodnotit základní výrobní ukazatele
pokročilá znalost pravidel a předpisů v oblasti BOZP a PO
zkušenosti s metodikou 5S, Lean, Kaizen, Kanban
uživatelská znalost MS Office
schopnost vést tým a motivovat
organizační dovednosti, flexibilita, logické myšlení
proaktivní přístup
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
odpovídající finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v moderních prostorech
možnost dalšího odborného vzdělávání
5 týdnů dovolené
13. a 14.plat
příspěvek na stravování
jazykové kurzy
práce ve 3 směnném provozu
místo výkonu práce: Dobranov

Naše výhody

Icon Einkommen

13. a 14. Plat - 2x do roka můžete očekávat mimořádnou mzdu, která přilepší vašemu rodinnému rozpočtu.

Icon Erholungsurlaub

5 týdnů dovolené - Je důležité, abyste si dostatečně odpočinuli. Proto týden dovolené navíc.

Icon flexible Arbeitszeiten

Pití zdarma a příspěvek na stravu - Pro vaše pohodlí zajistíme pití na pracovišti zdarma a také vám přidáme na stravování v závodní kantýně.

Icon Aufstiegsmöglichkeiten

Kariérní růst - V případě, že jste šikovní a máte ambice, tak u nás nemusíte zůstat na původní pozici.

Přihlaste se nyní

Chcete se přidat do našeho týmu? Zašlete nám prosím svůj životopis karriere.cz@jifeng-automotive.com.

Or Nebo vyplňte formulář:

Data Protection